top of page

пʼятниця, 4 серпня 2023 р.

"Сервіс Партнер ОСББ" - Ваш вірний і надійний помічник в обслуговуванні будинків

🛠️ МИ РАДІ ПРЕДСТАВИТИ НАШУ АВАРІЙНУ СЛУЖБУ, ЯКА ГОТОВА ПРИЙТИ ВАМ НА ДОПОМОГУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС !🛠️

Наша команда професіоналів готова надати безліч послуг з різних сфер, щоб забезпечити вашу безпеку та комфорт.

У сфері сантехнічних робіт🔧🔩👨‍🔧ми маємо досвід і компетенції для усунення будь-яких аварій, заміни трубопроводів, ремонту сантехніки та інших пов'язаних робіт.

Наші фахівці з електромонтажу 🪛💡👨🏻‍🔧 здатні вирішити будь-які проблеми з електрикою, провести новітній ремонт електричних мереж, а також встановити та обслуговувати електроустаткування.
Ви можете покластися на нас у виконанні побутових робіт👷🚽🛁, таких як монтаж меблів, ремонт побутової техніки, оздоблювальні роботи тощо.

Наші майстри також володіють вмінням зварювання 👨‍🏭, що дозволяє вирішувати різноманітні завдання з металоконструкціями та іншими матеріалами.
Наша команда готова забезпечити прибирання території після виконання робіт, щоб залишити все навколо в чистоті та порядку.

Також надаємо послуги з обрізки дерев та косіння трави. Наші спеціалісти з деревообрізки здатні доглядати за деревами будь-якого розміру, забезпечуючи їх здоров'я та безпеку.

Косіння трави здійснюється професійним обладнанням, що дозволяє швидко та якісно прибрати вашу територію.

Крім того, ми маємо великий досвід у ремонті багатоповерхових будинків👷‍♂️🏢. Наша команда здатна вирішити будь-які проблеми з електрикою, сантехнікою, опаленням, а також здійснити ремонтні роботи з оздоблення квартир та загальних приміщень.

Ми прагнемо забезпечити вам надійні та якісні послуги, які відповідають вашим потребам і бюджету.
Наша команда готова до виїзду в будь-який район🗺️та у будь-який час 🕜, щоб допомогти вам у негайному рішенні проблем.

Звертайтеся до нас ☎️📞, і ми з радістю прийдемо на допомогу 👩‍🔧 !

Ключові слова :

#сантехнічні_роботи #підтоплення_квартири #послуги_майтра #майстер_на_годину #послуги_сантехніка #cантехнік #обстеження_квартир #сервіс_будинків #сервіс_осбб #аварійне_обслуговування

bottom of page