top of page

субота, 5 серпня 2023 р.

Обстеження квартири внаслідок підтоплення на поверхами вище на вул. Базарна, 8

Нашими майстрами було проведено успішне обстеження та усунення несправностей, що виникли внаслідок затоплення приміщення поверхом вище на вул. Базарна, 8. Наша професійна та досвідчена команда діяла оперативно та ефективно, щоб врятувати ваші приміщення від подальшого пошкодження.
Після отримання виклику про аварійну ситуацію, наші фахівці відразу ж вирушили на місце події. Під час обстеження було виявлено, що витік води з приміщення вище призвів до значних збитків у приміщенні.
Завдяки великому досвіду та сучасному обладнанню, майстри швидко встановили джерело затоплення та здійснили необхідні ремонтні роботи. Наші майстри професійно впоралися зі усуненням пошкоджень на покритті та стін, а також перевірили функціонування сантехнічних мереж. Усі зусилля спрямовані на те, щоб повернути приміщення до нормального стану та надати вам безпеку та спокій.
Ми розуміємо, наскільки важливо вам вчасно усунути такі неприємності, тому ми працюємо цілодобово, щоб бути завжди на зв'язку та готові допомогти у кожному випадку. Ви можете бути впевнені, що ми надаємо якісний та надійний сервіс.
Ще раз дякуємо вам за довіру та можливість допомогти у складних ситуаціях. Наша команда завжди готова виручити вас у будь-який час, звертайтесь, будь ласка, до нас.
З повагою, Ваша команда "Сервіс Партнер" !

Ключові слова :

#сантехнічні_роботи #підтоплення_квартири #послуги_майтра #майстер_на_годину #послуги_сантехніка #cантехнік #обстеження_квартир #сервіс_будинків #сервіс_осбб #аварійне_обслуговування

bottom of page