top of page

четвер, 10 серпня 2023 р.

Обстеження приміщення магазину на предмет підтоплення на вул. Г. Полуботка, 6

Ми раді повідомити, що наші досвідчені майстри аварійної служби недавно провели комплексне обстеження приміщення магазину на вул. Г. Полуботка, 6 з метою виявлення потенційних ризиків підтоплення. Професіоналізм наших фахівців та їхнє пильне ставлення до безпеки дозволяють нам забезпечити надійну захисту від можливих проблем.

Під час обстеження були ретельно перевірені всі аспекти, пов'язані з водопостачанням, дренажною системою та станом зовнішніх елементів будівлі. Наші майстри виявили та вирішили навіть найдрібніші проблеми, які можуть становити ризик для магазину та його відвідувачів.

Завдяки цьому обстеженню ми маємо чітку картину ситуації та рекомендації щодо подальших заходів для підвищення стійкості магазину до можливого підтоплення. Безпека наших клієнтів та персоналу завжди є нашим пріоритетом, і ми пишаємося здійсненням цього обстеження та прийняттям відповідних заходів.

Ключові слова :

#сантехнічні_роботи #підтоплення_квартири #послуги_майтра #майстер_на_годину #послуги_сантехніка #cантехнік #обстеження_квартир #сервіс_будинків #сервіс_осбб #аварійне_обслуговування

bottom of page