top of page

четвер, 3 серпня 2023 р.

Ремонт світильника у квартирі будинку на вул. Київська, 77

Майстрами нашої аварійної служби було здійснено ремонт світильника у одній з квартир будинку на вул. Київська, 77. Звернення про несправність освітлення надійшло від мешканців багатоповерхівки, які зіткнулися з проблемою у пізні години вчорашнього вечора.
Бригада кваліфікованих майстрів оперативно відреагувала на виклик і прибула до місця події з необхідним інструментарієм. Вони дослідили причину несправності та здійснили ефективний ремонт світильника, відновивши повноцінне функціонування освітлення у квартирі.
Дякуємо майстрам за їхню оперативність, професіоналізм та турботу про наших мешканців. Завдяки їхнім зусиллям, жителі багатоповерхівки можуть знову насолоджуватися комфортною атмосферою у своїх оселях.
Ми пишаємося нашою аварійною службою, яка завжди готова надавати допомогу в складних ситуаціях та забезпечувати безпеку та комфорт наших мешканців. Щиро дякуємо за вашу невтомну працю і пильне стеження за благополуччям нашого житлового комплексу !

Ключові слова :

#сантехнічні_роботи #підтоплення_квартири #послуги_майтра #майстер_на_годину #послуги_сантехніка #cантехнік #обстеження_квартир #сервіс_будинків #сервіс_осбб #аварійне_обслуговування

bottom of page