top of page

понеділок, 31 липня 2023 р.

Зняття та встановлення лічильника для повірки води в квартирі на вул. О. Теліги, 47

Майстри нашої аварійної служби виконали зняття лічильника для повірки води та його успішне встановлення після повірки в квартирі на вул. О. Теліги, 47. Цей процес був проведений з максимальною точністю та професіоналізмом, щоб забезпечити вам надійний контроль над використанням водних ресурсів.

Зняття лічильника для повірки є важливим кроком для забезпечення коректного функціонування системи обліку водопостачання. Майстри нашої команди дотримуються найвищих стандартів якості та безпеки під час цього процесу, щоб упевнитися, що результати повірки будуть максимально точними.

Після повірки, лічильник був установлений з урахуванням всіх необхідних налаштувань, щоб забезпечити його ефективну та безперебійну роботу. Ви можете бути впевнені, що дані лічильника будуть надійно відображати ваші реальні витрати води.

Ми прагнемо забезпечити вам максимальний комфорт та спокій у питаннях пов'язаних із водопостачанням. Тому, якщо у вас виникнуть додаткові питання або потрібна будь-яка інша допомога, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові стати на сторону вашої зручності та безпеки.

Дякуємо за довіру та звернення до нас. Ми вдячні за можливість допомогти вам !

bottom of page