top of page

середа, 16 серпня 2023 р.

Обстеження стояка водопостачання на вул. Ст. Бандери, 69-А

Майстрами аварійної служби завершила важливі роботи у житловому будинку на вул. Ст. Бандери, 69-А : виконали обстеження стояка водопостачання в одній з квартир.
Після ретельного аналізу стану системи водопостачання, майстри виявили необхідність заміни стояка. Виявлені пошкодження та застарілі елементи головного трубопроводу вимагали негайного втручання, щоб запобігти подальшим проблемам та несправностям.
Роботи з заміни стояка були проведені професійно та оперативно. Завдяки досвіду та високій кваліфікації майстрів, заміна відбулася без жодних непередбачених ситуацій та затримок. Представники управління житлово-комунального господарства висловили вдячність команді майстрів за їх професіоналізм та оперативність.
Мешканці будинку також висловили задоволення з проведеної роботи, оскільки заміна стояка водопостачання допомогла покращити якість водопостачання і попередити можливі негаразди в майбутньому.

Обстеження стояка водопостачання на вул. Ст. Бандери, 69-А

Ключові слова :

#прочищенняканалізації #очищеннясептика #сантехнічніроботи #послугисанттехніка #майстернагодину #послугимайстра #сервісбудинків #аварійнеобслуговування #аварійніроботи #сервіс

bottom of page