top of page

понеділок, 4 вересня 2023 р.

Заміна зливної арматури зливного бачка унітаза в квартирі на вул. О. Теліги, 47

Вперше згадки про спеціально відведені місця під унітаз згадуюються ще у 100 р. до нашої ери серед мешканців Китаю : предмети їх побуту наближено нагадують нам сучасні унітази, а харчові відходи вони змивали за допомогою води. Пізніше єврепейці почати використовувати спеціальну посудину для того, щоб справляти нужду. Існують навіть деякі свідчення того, щоб у Середні віки жителі та придворний персонал використовувати для цього занавіски, в наслідок чого потрібно було частіше виконувати вологе прибирання приміщення аби уникнути антисанітарії та поширення важких хвороб.

На щастя, ми живемо в цивілізованому суспільстві і нам більше не потрібно відчувати дискомфорт, щоб примайти душ, ванну, доглядати за власною гігієною, і якщо станеться так що із сантехнікою у Вашій оселі буде не все добре, знайте - наші майстри з радістю допоможуть зі цими проблемами та проконсультують.

Наприклад, на фот можете побачити як наші майстри здійснюють заміну зливної арматури у зливному бачку однієї з квартир на вул. О. Теліги, 47 - замовники залишились задоволеними.

Обирайте "Сервіс Партнер ОСББ" та переконайтеся в тому, що Ви отримаєте дійсно відмінний та довготривалий результат роботи !

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page