top of page

середа, 23 серпня 2023 р.

Надійна електрика - запорука комфорту та безпеки Вашого будинку !

Щоб вся електрика в квартирі та будинку була надійною та безпечною, в електрощиті потрібно передбачити таке обладнання :
⁍ Пристрій захисного відключення. Краще передбачити по одному дифреле на санвузол (або ванну кімнату та туалет), на кухню та окремо на кімнати. ПЗВ захищає від струмових витоків, які йдуть по всіх металевих поверхнях у разі пошкодження техніки: по корпусу пральної машини, батарей і т.д.
⁍ Якщо на кухні використовуватиметься варильна поверхня, для неї варто передбачити диференціальний автомат.
⁍ Реле контролю напруги. Захищає від серйозних перепадів напруги. Встановлювати потрібно стільки стабілізаторів, скільки фаз заходить у квартиру чи будинок: один чи три на кожну фазу.
⁍ Крос-модуль. Він відповідає за правильний розподіл фази та нуля у щиті.
⁍ Вступний автомат. Захищає від короткого замикання та перенапруги, вчасно відключаючи живлення.
⁍ Автомати для різних груп споживачів. Можна виділити кілька для потужної техніки, по одному автомату на кожну групу: окремо для санвузла, для кухні, на освітлення, розеткові модулі. Також можна ділити покімнатно.
⁍ Сучасні електрики воліють групувати автомати по кімнатах, додатково поділяючи кожну на группи : освітлення та розетки. Під освітлення зазвичай ставлять автоматичні вимикачі на 10 ампер, під розетки — 16 або 25 Ампер залежно від запланованого навантаження, а для кухні, санвузла та потужної техніки (бойлера, духової шафи, варильної панелі, кондиціонера) — на 32-35 Ампера. Окремо на 16 Ампер варто завести балкон чи лоджію. На автомати 10 Ампер також потрібно підключати сигналізацію, домофон та живлення слаботочного щита.
Наші майстри також дотримуються усіх необхідних правил та рекомендацій для підтримки електроустаткування в належному стані, наприклад, було відновлення освітлення у будинку на вул. Ст. Бандери, 69.
Дякуємо за розуміння та терпіння мешканців будинку під час проведення ремонтних робіт.
Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання або вам потрібна допомога, то звертатися, будь ласка, до нашої Аварійної служби - Ми завжди раді допомогти!
Джерело інформації :

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page