top of page

вівторок, 5 вересня 2023 р.

Ревізія електрощитка у під'їзді будинку на вул. В. Червонія, 63

Як електрика з'явилася у наших домівках та стала невід'ємною частиною нашого життя ?
Англійським вченим-фізиком Майклом Фарадеєм було проведено десятки тисяч експериментів (за що його і прозвали "королем експериментів"), одним з найвизначніших серед них було відкриття закону електромагнітної індукції, що дало можливість виробляти електричну енергію в промислових обсягах. Фарадей був хорошим другом британської королеви Вікторії та за свої внески у розвиток науки та вірну дружбу отримав від неї у подарунок будиночок в палацовому комплексі.
Десятиліттям раніше французьким вченим в 1820 р. Жераром Деларю була виготовлена перша лампочка, у якій розжарювалась платинова спіраль, а у 1854 р. Генріхом Гебелем продовжив справу Деларю і створив лампочку, яка представляла собою посудину з відкачаним повітрям, в середину якої помістили бамбукову нитку - ця лампочка і стала батьком сучасних лампочок, якими ми користуємось на сьогодні.
Електрика - це справа серйозна і небезпечна, яка потребує уваги професіонала, тому якщо раптом у Вас виникне потреба в обстеженні та ремонті електричних пристороїв в будинку довірте цю справи нам і отримайте чудовий та надійний результат.
На фото можете бачити як наші майстри виконують ревізію електрощитка у будинку на вул. В. Червонія, 63.
"Сервіс Партнер ОСББ" - на варті Вашої безпеки та комфорту !

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page