top of page

четвер, 14 вересня 2023 р.

132

Обстеження каналізаційної мережі у підвалі будинку на вул. Карнаухова, 51-Б

Поділитися :

У XVIII столітті були винайдені перші гвинтові водопровідні крани такими, якими ми їх знаємо дотепер. Це досягнення належить відомому англійську механіку Джозеу Брама. Пізніше його винахід модернізував інший відомий англієць, фізик Вільям Томас, який винайшов змішувач. Перший механізм змішувача являв собою прилад з набором кранів, за допомогою яких відбувається окрема подача холодної та гарячої води, а на виході в процесі змішування виходила вода потрібної температури. З 1920 року в масове виробництво поступили крани, виготовлені з хрому, покриті гальванопластикою. У 1940 вірменський конструктор Алекс Манукян підготував креслення механізму, в конструкції якого кульовий кран регулював напір та температуру води, таким чином замінивши два крани одним. Його винахід зустріли дуже холодно, так як ніхто не міг вийти за рамки свого звичного мислення і гадав, що така новація не буде працювати надійно і ефективно, проте вийшло все зовсім навпаки. Masco Corporation, уже була на той час глобальним лідером у дизайні, виробництві та розповсюдженні брендових товарів для покращення домашнього середовища та будівництва. Саме їй Манукян представив свої креслення, які вони відкинули. Невдовзі доля все ж таки усміхнулася винахіднику. Компанія Delta Faucet Company починає випускати у масове виробництва винахід Манукянан - змішувачі з одним важелем. В 1950 році вірменська компанія створює кран-бруски, які були оснащенні гумовими керамічними прокладками, а у 1970 році був запропонований механізм з ущільнюючими кільцями з гуми - такими змішувачі заслужили свою масову популярність і зробила свій внесок у прогрес. Сучасні компанії з виробництва сантехніки займаються створенням нових дизайнів, виготовляють як гальванічні покриття з емалі, так і покриття, які імітують хром, золото, срібло, бронзу.
На світлинах Ви можете бачити як наші майстри здійснюють обстеження каналізаційної мережі у підвалі одного з під'їздів будинку на вул. Карнаухова, 51-Б. Сервіс Партнер ОСББ - Ваш вірний помічник з комунальної допомоги !

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page