top of page

понеділок, 11 вересня 2023 р.

132

Прочищення каналізаційного випуску в будинку на вул. Євгена Коновальця, 28

Поділитися :

Одні з перших каналізаційних та водогінних систем з'явилися за чотири століття до нашої ери на території Древньої Греції. Прадавні грецькі водопроводи представляти собою мережу каналів, за якими текла вода, що збиралася після дощу, та вертикальні свердловини, що з'єднані з будинками городян і були виявленні у наші часи при розкопках у місті Крит. Стародавні каналізаційні труби виготовлялися були зроблені з обпаленої глини - теракоти, а пізніше їх стали виготовляти зі свинцю. Пізніше у Середні Віки люди відмовилися і забули про водопровід і каналізацію, міста погрузли у відходах та інфекційних захворюваннях і лише за епохи Відродження люди почати повертатися до цивілізованих благ та розвивати. Без сантехніки та водопостачання важко уявити життя сучасних цивілізованих людей. Якісна сантехніка - показник зручності, безпеки і комфорту оселі. Потурбуйтесь заздалегідь про сантехніку, а допомогти в цьому зможемо ми.
На світлині можете бачити як наші майстри виконують прочищення каналізаційного випуску в будинку на вул. Євгена Коновальця, 28.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page