top of page

пʼятниця, 15 вересня 2023 р.

132

Прочищення каналізації будинку на вул. Пластова, 33

Поділитися :

Вашій увазі пропонуємо ознайомитись з кількома цікавими фактами про каналізацію :
• Каналізація в сучасному її вигляді почала з’являтися в Лондоні. Тут до XVI століття користувалися стічними канавами, які зливали бруд прямо в Темзу. Однак потім під будинками почали з’являтися вигрібні ями, які доводилося чистити дітям (їм було легше залазити у вузькі дірки).
• Каналізаційні люки раніше робили з чавуну або заліза. Через це на них почали полювати збирачі металобрухту. Сьогодні популярність отримали люки з пластику, бетону і гуми. Тепер зловмисникам красти нічого.
• Зазвичай каналізаційні люки виготовляються круглими. Однак бувають й інші традиції. Так, в Дюссельдорфі (Німеччина) вони квадратні і прикрашені символом міста — радшлегером (у перекладі — "хлопчик, що робить колесо").
• Зазвичай каналізаційні люки виготовляються круглими. Однак бувають й інші традиції. Так, в Дюссельдорфі (Німеччина) вони квадратні і прикрашені символом міста — радшлегером (у перекладі — "хлопчик, що робить колесо"). До речі, нещодавно нашими майстрами була виконана важлива задача пов'язана з каналізацією : здійснено прочищення каналізації будинку на вул. Пластова, 33 - результат відмінний.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page