top of page

субота, 16 вересня 2023 р.

132

Ревізію заземлення у електрощитку будинку на вул. Карнаухова, 51

Поділитися :

Щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил безпеки при поводженні з електричними приладами :
- Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електроса­мовар, електропраска, електрокамін та інші, потрібно включати в електромережу справними.
- Якщо ти дивишся телевізор, а екран погас або почав миготіти, ні в якому разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути.
- Якщо щось потрапило до телевізора, радіоприймача та інших електроприладів, які працюють, треба в першу чергу їх вимкнути. Ні в якому разі не можна лізти туди олівцем чи іншим предметом, коли електроприлад увімкнутий. - Переважна кількість побутових електроприладів є пе­реносними, і при цьому часто виникає пошкодження їх ізоляції. Також буває, що електричний дріт обірвався чи оголився. У таких випадках ні в якому разі не торкайся оголених місць, бо це може призвести до травми. Не залишайте без нагляду увімкненими в розетку електро­прилади.
- Забороняється тягнути за електричний шнур руками, тому що він може обірватися і вразити електричним струмом. На світлині Ви може бачити як наші майстри виконують ревізію заземлення у електрощитку будинку на вул. Карнаухова, 51. Безперебійне і безпечне електропостачання в будинку - результат плідної та відданої праці наших майстрів.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page