top of page

середа, 20 вересня 2023 р.

84

Заміна лічильника для повірки води у квартирі на вул. Олени Теліги, 47

Поділитися :

Вода – це головне природне багатство, без якого ми не змогли б жити. Люди усвідомили цю істину дуже давно і ще в Стародавньому Римі, при створенні водопроводу, його жителі враховували питання заощадження води та й саме користування нею оплачувалося шляхом введення податків. Технічний прогрес ні хвилини не стоїть на місці й з часом пропонує нові рішення в області ресурсозбереження та обліку витрати води.
Перший лічильник води людство побачило в 1851 році завдяки британському металургові й винахіднику Карлу Вільгельму Сіменсу. Лічильник мав крильчасту конструкцію та через шестерню рахункового механізму передавав обертання крильчатки на циферблат. Масове використання лічильників води почалося в заощадливій Німеччині в 1858 році.
Як бачимо, використання лічильників води почалося не сьогодні, але з тих давніх пір вони почали розповсюджуватись по всьому світу і сьогодні важко уявити собі цивілізовану країну, жителі якої не користуються лічильниками воли для економії ресурсів та власних коштів.
На сьогоднішній день ринок лічильників води є досить насиченим, тому ні в кого не виникає серйозних проблем і питань при виборі конкретної моделі лічильників води та послуг з їх встановлення. Масове встановлення лічильників пов’язана з різними факторами, основними з яких є невисока ціна безпосередньо самих лічильників і трубопровідної арматури (металлопласта, фільтрів, лічильників води, кранів) та висока ціна за водопостачання в різних регіонах.
Особливо популярними є лічильники води в квартирах, де присутня невідповідність між кількістю зареєстрованих і проживаючих в ній людей.
До слова, наші майстри виконують встановлення та обслуговування лічильників повірки води, зокрема, нещодавно вони виконали заміну лічильника у квартирі на вул. Олени Теліги, 47.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page