top of page

середа, 27 вересня 2023 р.

36

Заміна муфти та коліна до каналізаційного стояка у квартирі будинку на вул. Соборна, 38

Поділитися :

Багато домовласників досить скептично налаштовані до статей про самостійну заміну каналізаційних труб непрофесійними доморощеними сантехниками. Недовірливе ставлення до порад "зроби сам" по відношенню до такого складного питання цілком виправдано. Для приватного будинку проблема не стоїть так гостро. Але що якщо ваш сусід зверху зважиться на такий "експеримент" і через відсутність досвіду і необхідних навичок перетворить ваш будинок в місце скупчення неприємних запахів?
Заміна труб стояків каналізації вимагає не тільки певного набору інструментів і досвідчених рук, а й знань про діаметр труб, властивості матеріалів, тиску води, що підходять за розміром хомутах, розтрубах, компенсаторах і відводах. Навіть демонтаж труби стояка може привести до виникнення отруйних газів, займання сірки при випалюванні і виникнення небезпечних ситуацій.
До слова, наші майстри виконують обстеження. ремонт та встановлення сантехніки у будинку. Зокрема, мастрами нашої служби була здійснена заміна муфти та коліна до каналізаційного стояка у квартирі будинку на вул. Соборна, 38. Мешканці будинку залишилися задоволені консультацією працівників та виконаною роботою.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page