top of page

середа, 27 вересня 2023 р.

30

Заміну частини труби холодного водопостачання у будинку на вул. Соломії Крушельницької, 44

Поділитися :

Установка труб водопостачання не представляє особливої складності. Слід заздалегідь підготувати необхідні елементи, керуючись детальним проектом. Рекомендуємо придбати з запасом витратні матеріали, якщо ваш досвід в зварювальних роботах невеликий.

Формувати систему необхідно від точок забору води споживачами, а не від джерел подачі рідини. Рекомендується підбирати підходящі за розміром перехідники від труб до сантехнічних приладів, а також встановити кульовий запірний кран між сантехнікою і основною магістраллю.
Під час кріплення трубопроводу до стіни слід залишати зазор не менше 2 см. Для кріпильних кліпс вибирають крок не більше як в 1,5 м, вони повинні забезпечити відмінну фіксацію сполучень на поворотах і кутах. Бажано, щоб конструкція не проходила через перегородки і стіни.

При підключенні до колектора не обійтися без запірної арматури – такий елемент встановлюють для швидкого припинення подачі води в аварійну ділянку. Також для кожної водопровідної гілки слід виділити окремий вихід колектора.

Розташовані на гребінці зайві виходи рекомендують обрізати і заглушити за допомогою зварювальних робіт. У разі недостатньої кількості виходів радять приварити кутник-муфту додатково. Добре, якщо цей з'єднувальний елемент матиме перехід на потрібний діаметр.
Завершальним етапом монтажу буде з'єднання декількох гілок, вже підключених до колектора, в єдину систему.

До речі, наші майстри надають допомогу зі встановлення сантехнічних комунікацій в квартирах і будинках. Так, наприклад, вони виконали заміну частини труби холодного водопостачання d-108 у будинку на вул. Соломії Крушельницької, 44. [Джерело : https://romstal.ua/uk/info/369-vodoprovodnye-truby]

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page