top of page

субота, 23 вересня 2023 р.

53

Обстеження системи холодного водопостачання у квартирі юбудинку

Поділитися :

Система трубопроводів для водопостачання - вкрай важлий елемент комунікацій в будинках, що забезпечує його комфорт. На даний момент безліч виробників пропонують широкий вибір трубопроводів і фітингів до них під різноманітні потреби і вимоги замовників. Проте вибір матеріалів хорошої якості - це лише частина роботи. Також важливим у процесі встановлення системи є здійснення монтажу трубопроводів згідно усіх правил і рекомендацій, тому пропонуємо ознайомитися з одними з найголовніших серед них :
- При виборі схеми розташування необхідно не пропускати таких місць, де гарача вода буде застоюватися. Якщо виконати це з певних причин не можливо, то потрібно передбачити можливість встановлення окремих водонагрівачив до тих місць, де забір води здійснюється не часто. Усі різьбовані з'єднання рекомендується ущільнювати за допомогою паклі разом із сантехнічною пастою. Наприклад, можна використати паклі із сантехнічного льону. Також важливо врахувати щоб його кількість була достатнью, щоб забезпечити герметичність та не пошкодити наявні з'єднання.
- При потребі вигину труби необхідно керуватися рекомендаціями від виробника щодо того яким повинен бути найменший розмір загину та використовувати у роботі спеціальні інструменти для згину труби.
- Фітинг радять зафіксувати на трубу до моменту її згинання. Також важливо пам'ятати, що він не повинен бути у місці згину.
Наші майстри також виконують обстеження та ремонт систем холодного і і гарячого водопостачання. Наприклад, на світлині Ви можете бачити як наша бригада майстрів виконує обстеження системи х/в у квартирі будинку на вул. Євгена Коновальця, 28. Ваш комфорт - це наша головна мета і завдання ! Довірте комунікації у свому будинку досвітченим майстрам.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page