top of page

неділя, 24 вересня 2023 р.

48

Прочищення каналізаційного випуску будинку на вул. Кобзарська, 17

Поділитися :

Поява неприямного запаху від раковини, ванної чи унітазу є для нас неприємною несподіванкою. Аромалампи, пармуми, дезодоранти звісно допомагають усунити цей запах, але їхня дія є короткотривалою, тому краще використовувати їх за призначенням і не вирачати їх дарма. Найкращим рішенням буде виявити джерело неприємного запаху і справитися з цією проблемою.
Як правило, осномнимипричинами неприємного запаху є :
- нефункціоною гідрозатвор.
- процеси пов'язані з розкладанням сифону або системи переливу.
- ушкодження трубопроводу.
- протікання з'єднання унітазу із каналізацією.
Перш за все, на що варто було би звернути увагу це зливний отвір сифону : якщо від нього відходить поганий запах, тоді, скоріш за все, справа у гідрозатворі, у якому може бути відсутня вода, або він був невірно встановлений майстром, або невірне встановлення колби сифони чи відсутність вигину на гофрованій трубі.
Після завершення перевірки сифона потрібно обстежити каналізаційні труби. Вони не повинні мати тріщин чи яких-небудь інших пошкоджень. Тріщини, які важко помітити неозброєним оком знаходять за допомогою мильної піни, якою обмилюють трубу і на якій після спуску води шукають поштодження.
Також слід ретельно оглянути місце з'єднання (наприклад, унітазу чи раковини). Якщо протікання виявиться у ньому, то це може означати, що були порушені правила установки.
До речі, наші майстри також спеціалізуюються в обстеженні та ремонті каналізаційних систем. На світлині Ви можете бачити як вони виконують прочищення випуску в будинку на вул. Кобзарська, 17. Відмінна робота - результат їхньої праці !

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page