top of page

вівторок, 26 вересня 2023 р.

32

Прочищення каналізаційного випуску в будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 9

Поділитися :

Провести восени аерацію газону критично необхідно, оскільки ця, досить проста для виконання процедура, дозволить зберегти ваш газон красивим та розкішним. Для цього буде достатньо проколоти грунт через певні відстані (приблизно півметра) садовими вилами.
Навіть якщо у вас величезний газон, дуже багато часу аерація не займе, але результат від її проведення ви неодмінно побачите навесні. Проколюючи дерен, ви сприяєте проникненню зайвої вологи в грунт, тим самим не дозволяєте їй застоюватися. Після осінніх дощів вода, яка скупчилася на поверхні газону може спровокувати захворювання рослинності або пошкодити кореневу систему газону після заморозків, тому буде краще, якщо надлишок вологи піде глибоко в грунт.
Щоб провести аерацію, не обов’язково проколювати грунт на всю глибину вил, цілком достатньо зробити проколи дерну на глибину приблизно 10 см. Існують спеціальні насадки на газонокосарках, які дозволяють провести аерацію досить швидко. Деякі умільці прилаштовують до взуття зламані граблі і, пройшовшись з таким нехитрим пристосуванням по газону, швидко та якісно проводять аерацію грунту, причому розмір кроку дозволяє проколоти дерен через рівну відстань.
Рекомендується проводити аерацію виключно в суху погоду, інакше можна серйозно пошкодити газон. Аерацію виконують після останньої стрижки газону та прибирання скошеної трави, щоб зайва рослинність не заважала.
До речі, команда нашої служби також допомогає мешканцям "багатоповерхівок" доглядами за прибудинковою територією. Ось, наприклад, на світлині можете бачити як наші працівники виконують прочищення дворової каналізаційної мережі будинку на вул. Гетьмана Полуботка, 6.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page