top of page

понеділок, 25 вересня 2023 р.

41

Прочищення каналізації у ванній кімнаті квартирі будунку на пр. Миру, 19

Поділитися :

Хочемо поділитися за Вами кількома корисними порадами що стануть корисними в догляді за ванною кімнатою.

Чорний наліт на різних поверхнях у ванній, будь то стеля або стіни свідчить про наявність грибка, який потрібно терміново видалити. У цьому вам допоможе гарячий міцний розчин соди і прального порошку з розрахунку на відро води приблизно 1 пачка харчової соди і 1 столова ложка прального порошку.

Темні незмивні розводи з кахельної плитки можна спробувати видалити засобом для чищення ванн.

У разі якщо з поверхні вашої улюбленої чавунної ванни відбився маленький шматочок емалі, є простий народний спосіб ремонту. Потрібно зачистити відкол наждачним папером, добре промити і просушити. Далі потрібно змішати сухі білила з клеєм БФ-5 (в різних джерелах клей БФ з різними цифрами вказується) до густоти сметани і з інтервалами в 1-1,5 години покрити відкол в ванні декількома шарами фарби до того моменту, поки товщина шарів відколу на поверхні ванни не зрівняється з рівнем поверхні емалі вашої ванни. Покриття повністю затвердіє через 3-4 дня, тому в цей період часу постарайтеся обмежити контакт відколу з водою і тиском тяжкості.

Ваша раковина забилася і вода погано йде в злив? Засипте в горловину зливу соду, і як вона повністю піде в слив — вилийте туди ж 1/2 склянки столового 9% оцту.

Брудні речі не повинні бути розкидані в ванній на підлозі і заткнуті в невідповідних місцях. Придбайте для них кошик бажано з кришкою, і поставте його в кутку ванни. Дуже зручно і естетично. Брудні речі не будуть мусолити очі ні вам, ні вашим близьким, які проживають з вами, ні гостям.

Раз в тиждень протирайте всі полички у ванній. Перегляньте терміни придатності всіх косметичних засобів.

Чистити ванну потрібно як мінімум раз на тиждень, щоб уникнути появи довгострокової іржі і вапняних нальотів, які з часом все важче прибрати.

До слова, наші майстри виконали обстеження та прочищення каналізації у ванній кімнаті квартири будунку на пр. Миру, 19. [Джерело : https://podskazok.net/.../dohliad-za-vannoiu-kimnatoiu.html]

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page