top of page

пʼятниця, 22 вересня 2023 р.

62

Ревізії електирощитка у квартирі будинку на вул. Василя Червонія, 63

Поділитися :

Електричні щитки, як правило, комплектуються і збираються фірмама та виробниками за типовими або індивідуальними планами та встановлюються на призначених місцях уже готовими або збираються монтажниками на місці установки.
Для збірки електричних щитків використовуються пластикові та металеві корпуси. Корпуси виготовляються промисловістю як готовими так і у вигляді різноманітних деталей для збірки корпуса індивідуальної конструкції. Корпуси можна розділити на корпуси с монтажною панеллю та модульні корпуси.
Корпуси з монтажною панеллю призначені для установки будь-якого обладнання, що підходить за габаритами. Їх встановлюють за допомогою різьбових з'єднань на монтажну панель, а саме жорсткий металевий диск, у якому виконуються потрібні отвори, або ж від початку мають готові отвори.
Модульні корпуси містяться у більшості групових розподільчих щитках. Вони мають переважно середні та великі розміри. При їх вставоненні поза спеціальних приміщент допомагають зберегти естетичний вигляд інтер'єра. Для монтажу модульної апаратури в модульному щитку на задній стінці встановлюється один або декілька металевих профілів певного розміру та форми, які називають DIN-рейками. Після встановлення апаратури і виконання усіх потрібних електричних з'єднань поверх у щитку встановлюється металева або пластикова панель, яка риховує проводи, клеми з'єднань і DIN-рейку, а таеож захищає від дотику до тих частин, які проводять струм. Також у панелі виконані прорізи, які забезпечуються видимість пристроїв та надійний доступ до елементів управління, а ту частину прорізу, яка незайнята пристроями , закривають пластиковими заглушками.
Досвідченими та професійними майстрами нашої служби також виконуються встановлення та обстеження електричних щитків, як Ви можете побачити на прикладі проведенння ревізії в щитку в квартирі будинку на вул. Василя Червонія, 63. У решті решт, робота була завершена успішно.

Ключові слова :

#ремонт_сходів #косметичні_ремонтні_роботи #послуги_електриків #аварійні_роботи #майстер_на_годину #сервіс_будинків #аварійнео_бслуговування #надійність #безпека #комфорт #оперативність #гарантія_якості #запорука #впевненість_у_результаті

bottom of page