top of page

понеділок, 2 жовтня 2023 р.

Заміну ввідних автоматів на поверховому щитку в під'їзді будинку на вул. Олени Теліги, 47

57

Поділитися :

382124407_339671801919141_1904114486271527584_n.jpg

Хибна думка, яка виникає в замовників при покупці ввідного автомату – це спроба економити кошти, не приділяючи уваги базовим характеристикам, якими володіє автомат. Неправильно підібраний автоматичний вимикач у більшості випадків може призвести до важких наслідків.

Хочемо поділилися корисними рекомендаціями щодо вибору цих пристороїв :

- При укладанні договору абонент замовляє необхідну потужність приєднання. Виходячи з цього значення, розраховується місце установки, навантаження та інші параметри. Мимовільне збільшення навантаження неприпустимо, установка більш потужного вимикача повинна бути узгоджена з відповідними службами.

- Потрібно орієнтуватися на електропроводку. Так, якщо побутова техніка витримує струм в 30 А, а старий провід розрахований на граничне значення в 10 А, доведеться замінювати проводку на більш потужну чи відмовлятися від приладу.

- Віддавати перевагу потрібно автомату з великим струмом, ніж розраховане значення. Для приладу з 14 А потрібно брати вимикач на 16 А і вище.

- Краще встановлювати автоматику від одного виробника. Ризик невідповідності обладнання один з одним будуть зведені до мінімуму. Також при виникненні ситуації, що вимагає ремонту або заміни, користувачеві буде простіше звернутися до одного виробника.

- Купувати прилади потрібно в спеціалізованому ліцензійному магазині, який має відповідні ліцензії та сертифікати. Це зведе до мінімуму ризик покупки підробленого агрегату.

Наша команда завжди готова допомогти Вам із встановленням автоматичних вимикачів та іншими електромонтажними роботами. Нещодавно наші майстри виконували ревізію та заміну ввідних автоматів на поверховому щитку в під'їзді будинку на вул. Олени Теліги, 47.

Ключові слова :

#прочищення_каналізаційної_мережі #послуги_сантехніка #сантехнічні_ремонтні_роботи #обстеження_каналізації #сервіс_осбб #обслуговування_будинків

bottom of page