top of page

пʼятниця, 20 жовтня 2023 р.

41

Заміна квартирних автоматів у будинку на вул. Вербова, 46

Поділитися :

Автомат електричний – пристрій захисного відключення, додатковий захист людини від удару електричного струму і засіб запобігання пожежі через несправну електропроводку.
У випадку обриву нульового проводу, або руйнування ізоляції проводів, пристрій неодмінно відключить ділянку несправної електромережі, завдяки здатності фіксувати різницю струмів, що протікають у фазному і основному проводі.
Розрізняють два види пристроїв захисного відключення (автоматів):
1.) Однофазні. При однофазній мережі, автомат займає два модуля (фаза і нуль).
2.) Трифазні. При трифазній мережі, автомат займає чотири модуля (3 фази і нуль).
Для правильного та надійного монтажу електричного вимикача :
1.) з’єднання контактів має заводитися знизу. В іншому випадку знижується ККД автоматів.
2.) Розподіл енергії по проводці має йти від ввідного автоматичного регулятора.
3.) Пристрої і автомати необхідно розташовувати без зайвого переплетення безлічі провідників. Для того щоб при наступній заміні або ремонті можна було легко розібратися в системі.
Під час встановлення електричного автомата:
- не можна допускати провисання і сильного натягу проводів;
- знімати ізоляцію можна тільки на довжину входження в монтажне гніздо;
- не можна багаторазово згинати і розгинати проводи;
- клеми необхідно затискати належною викруткою.
Нещодавно наші майстри виконали заміну квартирних автоматів у будинку на вул. Вербова, 46. Джерело : https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Frem-bud.in.ua%2Fporadi%2Fmontazh-avtomativ-u-kvartirnij-elektroshafi.html%3Ffbclid%3DIwAR1nPbWxf290uDXNk2W6tJNXU_wcj80StqSStqoyDG6d1UAlMae4W7ouPNA&h=AT3VBYR-SBvUyI4cpse-y8VPFVptDtxBMSmii8e8uU0eLU5iOQLgElRBw7lOhfjSrQsKnMFCD51RGd76U7_I7f2ITCMnLj3XH7f8HNjmfmmzxSaTdjE6i1w0kRurK6FPfSFp&__tn__=-UK-R&c[0]=AT1uKwV5-ZhAt_9VgKe5h5SKexNYhNeXel9awJZrEto3oY6nXQo9e9STiKGZPW_QxJWrGo-m_cX0Yx_MHNTBhXERKRIgYurj7fLTXJ5vgIlgAnyeuTkyzJCNjdUEzBUcVn5zQyK6YRtPaeaelQv9XX0-BWWDjrfjfhZQRzT7I3lglYWBGDzf2g5DCqcIHGJCsdgJUzGBhyeD

Ключові слова :

#косметичний_ремонт #поточний_ремонт #будівництво #будівельний _напрямок #майстер_будівельник #ремонт_під_ключ #відновлювальні_роботи #гарантія_якості

bottom of page