top of page

середа, 1 листопада 2023 р.

Відновлення освітлення у квартирах будинку на вул. Захисників Маріуполя, 1

Поділитися :

158

Перше, що слід зробити перед тим, як правильно вибрати захисне реле — це здійснити нескладні розрахунки. Їхній алгоритм такий: Підраховуємо навантаження. Потрібно підсумувати максимальне навантаження для всієї побутової техніки у квартирі (холодильник — 250-300 Вт, електричний чайник — 2 кВт, мультиварка — 0,8-1 кВт і так далі).
Індукційну піч або електричну духовку враховувати не варто, оскільки, як правило, вони підключаються окремо. Додаємо 30 %. До отриманої суми обов'язково потрібно додати ще 30 % запасного навантаження. Щоб не помилитися, яке вибрати реле, потрібно уважно прочитати технічну документацію приладу, де вказана його максимальна пропускна здатність.
Нерідко для квартири або будинку користувачі купують захисні реле Zubr — вони повністю задовольняють зазначеним вимогам. Під час вибору потрібно враховувати, скільки саме пристроїв треба захистити від перепадів мережі, де вони розташовані, а також розмір житлоплощі. Від цього залежить, які показники реле будуть кращими, куди і як доведеться встановлювати прилад тощо. Тому уважно читаємо і вибираємо захисне реле правильно!
Якщо квартира або домоволодіння дуже великі, отже, техніки також багато, то рекомендації щодо вибору захисних реле зводяться до придбання окремих приладів для кожної електромережі. Причина цього проста — найсильніші захисні реле мають максимально допустиму межу 63 А, відповідно, якщо це значення перевищується, то доведеться купувати кілька пристроїв. Зрозуміло, це не найпростіші розеткові варіанти, а прилади з клемним підключенням, що монтуються в електрощитку. Процес безпечніше довірити професіоналам-електрикам.
Нещодавно наші майстри виконували відновлення освітлення у квартирах (спрацьовувало реле напруги) у будинку на вул. Захисників Маріуполя, 1. Джерело : https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fvencon.ua%2Fua%2Farticles%2Fkak-vybrat-zashchitnye-rele%3Ffbclid%3DIwAR3vk4d1_6glbUpc2kd2u0e72chqshOgxU-9TLAB97Ib3Ru1ztvZ61E4RqQ&h=AT3e0f6-KMGAu25uOV6yHHDXNpKdu8qqcjCYltWEhy59zb0GlleucPkuVffahqWOTKWyMk7D2mPS8AW_IeCnNzfMaTQQJ7K8z7YMYxABVKieTZQ0FjPGljIQvbO8IwxFMBH1&__tn__=-UK-R&c[0]=AT1P3SmgBQ-KOyB-vwOl9J_sfDL2PEIACFDyTdgY52MrDppp4rSt9TitfYERLveBRUVfFQxRhRfaXRhRThmfPybzqZR8fcl4pi1vLNvCnpOubMg7HoH753bHC0-NRUQaU7n3pHo5sQRNVPAwXW5ovaWODOGqOD-IyqHBZ3kFSdMgMQ2RbQ9hqbn9RZwz8pteEUSqovMXADDR

Ключові слова :

#сантехніка #електрика #побутові_послуги #зварювання #прибирання_прибудинкої_території #косіння_трави

bottom of page