top of page

понеділок, 30 жовтня 2023 р.

Обстеження батареї опалення у квартирі будинку на вул. Олени Теліги, 45

Поділитися :

143

Перед тим як купувати секційні стальні радіатори для свого будинку, варто чітко продумати, яким він має бути. Треба порахувати скільки в ньому повинно має бути секцій, щоб він гарантовано обігрівав кімнату, але не робив повітря у неї дуже сухим та гарячим. Але не тільки це повинно турбувати господарів. Секційні моделі мають дуже багато щілин, у яких може накопичуватись пил. І прибрати його вже буде не так просто. Треба буде використовувати пилосос, щітки та ганчірки, або частіше пилососити поверхню радіатора.
Зараз вже на втіху всім покупцям виробники пропонують радіатори опалення практично в будь якому кольорі. Це дозволяє розширити горизонти фантазії та зробити свій інтер’єр більш цікавим та гармонійним. А також такі моделі не так сильно забруднюються.
Коли радіатори вже старі, й бруд на них тривалий час накопичувався, то важливо все ж таки обережно його відмивати, бо занадто сильні зусилля можуть пошкодити фарбу. Краще використовувати звичайні рідкі засоби, бо порошки чи агресивна рідина залишить сліди на гладкій поверхні. Постійний догляд за такими виробами здатний збільшити строк їх придатності.
Нещодавно наші дорогі майстри виконували обстеження батареї опалення у квартирі будинку на вул. Олени Теліги. 45.
Джерело : https://teplogarant.in.ua/dogliad-za-radiatorami-opalennia/

bottom of page