top of page

вівторок, 31 жовтня 2023 р.

Перекриття холодного водопостачання будинку на вул. Степана Бандери, 69-А

Поділитися :

156

По перше – встановіть лічильники. Найпростіші, як і на гарячу, так і на холодну воду коштують в середньому від 120 до 400 гривень. Це досить дешевий та дієвий захід з економії фінансів. Таким чином, якщо ви живете в багатоповерхівці, на вас не списуватимуть чужі витрати.
Для зменшення витрат води рекомендують замість прийняття ванни обмежитися душем. Витрати води під час купання знизиться приблизно втричі.
Спробуйте почати користуватися заглушкою для раковини умивальника. Цей нехитрий захід дозволить добитися значної економії води при чищенні зубів та голінні. Намагайтеся не допускати засихання залишків їжі на тарілках і в каструлях. Адже на те, щоб їх відмити, знадобиться багато води.
Придбайте і встановіть спеціальну насадку-розпилювач типу "душ" на кран у кухні. Їхня ціна від 50 до 200 гривень. За рахунок підвищення ефективності витрати води під час миття посуду, вам вдасться досягти значної економії води.
Встановіть сучасний зливний бачок у туалет, який має два режими зливу – великий і економніший, або замініть зливний механізм, якщо це можливо, у наявному бачку. Він коштує від 100 до 300 гривень.
При встановленні нової сантехніки в квартирі, зокрема кранів, знайте, що сучасні ричагові змішувачі дозволяють добитися певної економії води, в порівнянні із звичайними. Відбувається це за рахунок швидшого змішування гарячої та холодної

bottom of page