top of page

вівторок, 31 жовтня 2023 р.

Прочищення каналізаційного випуску на вул. Василя Червонія, 67

Поділитися :

144

Забитий стік часто завдає незручностей у найневідповідніший момент. Але є три дієвих способи, які зроблять усунення засмічень у каналізації максимально легким процесом. Вам навіть не доведеться викликати сантехніка, адже вони справді працюють. Рекомендують безліч способів того як прочистити каналізацію без застосування хімічних речовин.
Спосіб № 1 - Кола. Улюблена газована вода здатна не тільки подарувати насолоду смаком, а й ефективно позбавити органіки в засмічених трубах. Для цього налийте її в раковину і залиште годин на 8, щоб фосфорна кислота зробила свою справу.
Спосіб № 2 - Таблетки для посудомийної машини. Розчиніть їх у теплій воді та заповнюйте ними каналізацію. Зачекайте 5 хвилин, після чого влийте приблизно літр кип'яченої води.
Спосіб № 3 - Сода. Універсальний засіб, без якого просто неможливо навести ідеальний порядок або приготувати низку смачних страв. Заповніть содою проблемну ділянку, а зверху влийте півсклянки оцту. Через 15 хвилин можна промити гарячою водою і насолоджуватися чистими трубами. Посилити ефект можна за допомогою лимонної кислоти. Але в цьому разі потрібно буде почекати хоча б годину для кращого результату.
Недавно наші майстри виконували прочищення каналізаційного випуску будинку на вул. Василя Червонія, 67, що Ви можете бачити на нашій світлині.

bottom of page