top of page

Ревізія електричного щитка в будинку на вул. Соборна, 10

Оновлено: 11 черв.

Під час обстеження розподільного електрощитка варто пам'ятати про правила безпеки та обслуговування при роботі з ним, ось деякі з основних правил :


- Перевірте, чи немає видимих пошкоджень, корозії або витоків. Переконайтеся, що всі кришки та дверцята щитка належним чином закриті.

- Перевірте контакти автоматичних вимикачів, реле та інших елементів. Вони повинні бути чистими та без слідів корозії.

- Перевірте правильність підключення проводів до автоматичних вимикачів та реле. Переконайтеся, що всі з’єднання щільні.

 - Позначте кожен автоматичний вимикач або реле, щоб легко розпізнавати їх функціональне призначення.

- Перевірте наявність заземлення. Заземлення є важливим для безпеки та захисту від струму короткого замикання.

Сподіваємось, що дана інформація неодмінно стане вам у пригоді. До слова, нещодавно наші майстри виконували обстеження електрощитка в будинку за адресою : вул. Соборна, 10. (Ревізія електричного щитка)


Ключові слова :

#сантехніка #електрика #побутовіпослуги #зварювання #покострави #прибираннятериторії #зварювальніроботи #столярніроботи #послугисантехніка #послугиелектрика #послугимайстра #послугизварювальника #послугибудівельника #послугистоляра #послугиспеціалістів  #майстерангодину #обстеженнябудинків #обслуговуваннябудинків #сервісбудинків #осбб #обслуговуванняосбб #сервісосббб #співпрацюосбб #екстреннадопомога #аварійнадопомога #аварійнийсервісРевізія у електричному щитку будинку на вул. Соборна, 10
Ревізія у електричному щитку будинку на вул. Соборна, 10

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page