top of page

Прочищення каналізаційного випуску будинку на вул. Богоявленська, 4

На фото. Майстри виконують прочищення будинкової каналізації на території будинку за адресою : вул. Богоявленська, 4

Прочищення каналізаційного випуску вулиця Богоявленська 4
Прочищення каналізаційного випуску в будинку на вул. Богоявленська, 4

З проблемою засмічення каналізаційних труб стикаються практично усі мешканці багатоквартирних будинків. Не зважаючи на те, чи каналізаційні трубу в будинку були встановленні нещодавно, чи вони служать уже багато десятиліть, з'являється потреба в кваліфікованій допомозі сантехніка. Причиною засмічення труб може стати будь-що: як жирові відкладення, бруд, волосся, так і великі предмети, виготовлені металу та пластику, що випадково потрапили до каналізації. Для того, щоб впоратися з засміченням та витягти сміття з трубопроводу сантехніки використовують спеціальний трос та машинку, що під'єднується до джерела живлення електроенергії. Такий вузький та довгий трос допомагає справлятися зі сміттям у важкодоступних місцях та усуває необхідність демонтувати усю каналізаційну трубу. Трос має спеціальну ручка, з допомогою якої майстер плавними та поступовими рухами проштовхує засмічення в загальний злив будинку, а звідти сміття дістають на зовні та утилізують.


Наші бригади майстрів застосовують у роботі сучасне обладнання для прочищення каналізації, що дає змогу ефективно та якісно впоратися з засміченням та зберігати каналізаційні труби від пошкоджень, що економить час та зусилля мешканців для підтримання чистоти будинку.


До речі, нещодавно наша команда виконувала прочищення каналізаційного випуску будинку на вул. Богоявленська, 4 (на зображенні).


"Сервіс Партнер ОСББ" - стань господарем свого будинку !


Ключові слова: #сантехніка #електрика #побутовіпослуги #зварювання #покострави #прибираннятериторії #зварювальніроботи #столярніроботи #послугисантехніка #послугиелектрика #послугимайстра #послугизварювальника #послугибудівельника #послугистоляра #послугиспеціалістів  #майстерангодину #обстеженнябудинків #обслуговуваннябудинків #сервісбудинків #осбб #обслуговуванняосбб #сервісосббб #співпрацюосбб #екстреннадопомога #аварійнадопомога #аварійнийсервіс
18 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page