top of page

Ремонт водозливної труби в будинку на вул. Грушевського, 40-А

Водостічна труба грає важливу роль у системі водовідведення будинку. До неї надходить вода після проходження жолобу і воронки, та, зазвичай, вона засмічується опалим листям та різноманітним сміттям, що туди приносить вітер з дощем. У холодну пору року в трубах часто утворюється шар криги, який створює навантаження та стінки труб і може призвести до їх розриву.


Якщо трапився розрив труби необхідно зробити заміну пошкодженої ділянки. Для цього здійснюють демонтаж кріпильних хомутів, знімають трубу та викидають пошкоджену частину. Потім виконують встановлення нової труби та з'єднують її з водозливною системою.


Наші майстри також виконуються ремонт та встановлення водозливної системи згідно усіх інструкцій та правил. Так, нещодавно вони виконували ремонт водозливної труби в будинку за адресою : вул. Грушевського, 40-А (на фото).


Ключові слова : #сантехніка #електрика #побутовіпослуги #зварювання #покострави #прибираннятериторії #зварювальніроботи #столярніроботи #послугисантехніка #послугиелектрика #послугимайстра #послугизварювальника #послугибудівельника #послугистоляра #послугиспеціалістів  #майстерангодину #обстеженнябудинків #обслуговуваннябудинків #сервісбудинків #осбб #обслуговуванняосбб #сервісосббб #співпрацюосбб #екстреннадопомога #аварійнадопомога #аварійнийсервіс
5 переглядів0 коментарів

Kommentit


bottom of page